Serdecznie zapraszamy Przedszkolaki z Rodzinami na Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Bawić się będziemy na terenie ogrodu przedszkolnego w poniedziałek 1 czerwca, w godz. 14.30 – 17.00. W programie mnóstwo atrakcji, zabawy z animatorami, dmuchańce, malowanie buziek…
Impreza jest zorganizowana i sfinansowana przez Radę Rodziców.
Prosimy Rodziców o odebranie dzieci przed festynem i przejście na teren ogrodu oraz zachowanie bezpieczeństwa czasie korzystania z licznych atrakcji.
Życzymy miłej zabawy!