Festyn z okazji Dnia Dziecka

Serdecznie zapraszamy Przedszkolaki z Rodzinami na Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Bawić się będziemy na terenie ogrodu przedszkolnego w poniedziałek 1 czerwcaw godz. 14.30 – 17.00.              W programie mnóstwo atrakcji, zabawy z animatorami, dmuchańce,  malowanie buziek…

Impreza jest zorganizowana i sfinansowana przez Radę Rodziców.

Prosimy Rodziców o odebranie dzieci przed festynem i przejście na teren ogrodu oraz zachowanie bezpieczeństwa czasie korzystania z licznych atrakcji.

Życzymy miłej zabawy!

Dodano w Informacje.