W czwartek 21.05. br. obchodziliśmy w przedszkolu Dzień Kosmosu; była to wspaniała okazja do połączenia nauki i zabawy – dzieci wyruszyły w międzyplanetarną podróż przez układ słoneczny.
Przedszkolaki oglądały ilustracje i makietę przedstawiającą układ słoneczny. Porównywały i starały się zapamiętać wszystkie planety. Dzieci poznały również ciekawostki o planetach, brały udział w zabawach ruchowych ” W kosmosie”



