Obchody Dnia Ziemi

W tym roku Światowy Dzień Ziemi obchodziliśmy pod takim hasłem „Mały ekolog to ja!”. Wszystkie zabawy, w których uczestniczyły nasze przedszkolaki były świetną okazją do ugruntowania nawyków ekologicznych. Wierzymy, że nasi wychowankowie, jako mali ambasadorzy przyrody, będą dbać o otaczający nas świat każdego dnia, nie tylko od święta!

 

Dodano w Informacje.