Wizyta przedszkolaków w teatrze

W zeszłym tygodniu wszystkie grupy pojechały do Teatru Baj. W środę grupa 3 i 4 na spektakl pt. „Czerwony Kapturek”, a w piątek grupa 1 i 2 na spektakl pt.: „Ja, maluch i morze ”.
Celem wycieczki było między innymi rozbudzanie zainteresowania kulturą oraz wyzwalanie pozytywnych uczuć i emocji. Dzieci spędziły w teatrze wyjątkowe chwile, które pozostaną na długo w ich pamięci. Pomysłowa, scenografia, barwne kostiumy, efekty świetlne, wspaniała muzyka, a przede wszystkim świetna gra aktorów spowodowały, że przedszkolaki z zaciekawieniem oglądały widowisko.  Brawa i owacje na zakończenie spektaklu były wyrazem uznania za niezapomniane przeżycia i wrażenia. Do przedszkola powróciliśmy zadowoleni, z uśmiechem na twarzy, nową wiedzą oraz odrobiną teatralnej magii. Poniżej krótka fotorelacja z wyjazdu:


Dodano w Ciekawe wydarzenia, Informacje.