Z przyjemnością informujemy, że w tym tygodniu zaplanowany jest wyjazd wszystkich do Teatru Baj, przy ul. Jagiellońskiej 28.
- Dzieci z grupy 3 i 4 pojadą w środę 13 maja 2026r. na spektakl pt.: „Czerwony Kapturek”;
- Dzieci z grupy 1 i 2 pojadą w piątek 15 maja 2026r. na spektakl pt.: „Ja, maluch i morze ”.
Bilety na spektakl finansowane są przez miasto z programu „Kulturalny przedszkolak”.
Autokar zostanie opłacony z zasobów Rady Rodziców. Dziękujemy Państwu za comiesięczne systematyczne wpłaty! 🙂
W tym dniu prosimy o przyprowadzenie dzieci najpóźniej do godziny 8:00 na wcześniejsze śniadanie.
Prosimy również o ubranie dzieci w wygodny, odświętny strój.
Rodziców dzieci, które mają chorobę lokomocyjną prosimy o wcześniejszy kontakt z nauczycielkami.